Tatralandia 2022 – Zapisy

Związek Zawodowy „Jedność” zaprasza do wspólnego wyjazdu do Tatralandii, który odbędzie się w dniu 27 sierpnia 2022.

Tatralandia to największy całoroczny park wodny w centralnej Europie składający się z dwóch części: letniej odkrytej oraz zadaszonej, która funkcjonuje przez cały rok.

Kompleks położony jest wśród pięknych gór, na północnym brzegu sztucznego jeziora Liptowska Mara, z widokiem na Zachodnie Tatry. Sercem Aquaparku Tatralandia jest źródło wody termalnej, wypływającej z głębokości ponad 2500m, o temperaturze 60,7°C. Lecznicza woda termalna wypełniająca baseny jest wyjątkowa, jej częścią  składową są  wody morza z okresu paleolitu, które znajdowało się na terenie Liptowskiej Kotliny już przed 40 milionami lat. Woda mineralna w Tatralandii  działa leczniczo na układ ruchowy i oddechowy. Pod względem składu chemicznego jest to woda typu Ca-Na-Mg-HCO3-SO4 o podwyższonej zawartości Na-Cl i ogólnym stopniu mineralizacji 4,4 – 4,7 g/l. Jest to woda o podwyższonej zawartości SiO2, Sr, B, F oraz K.

Uwaga: Informacja ze strony Tatralandia:

Całoroczne zjeżdżalnie są nieczynne z powodu przebudowy wieży Bašta, w parku wodnym trwa obecnie nieplanowana rekonstrukcja wieży ze zjeżdżalniami. Z tego powodu na terenie parku wodnego może wzrosnąć poziom hałasu. Remont wieży jest rozległy, dlatego prace potrwają także w miesiącach letnich. Zakończenie remontu i oddanie do użytku planowane jest we wrześniu 2022 r. Dostępne będą letnie zjeżdżalnie Niagara, Banana Fun i Black Magic.

Cena:

Dziecko do 5,99 lat – 0zł

Dziecko 6-11,99 lat – 90zł

Dziecko 12-17,99 lat – 110zł

Dorosły Członek Związku – 120zł

Dorosła osoba towarzysząca – 140zł

W cenie bilet do Tatralandii oraz transport.

Zapisy z wpłatami od poniedziałku 11.07.2022 r. w siedzibie Związku.

Możesz również polubić…