I Rajd Górski Związku Zawodowego „Jedność”

Serdecznie zapraszamy na I Rajd Górski Związku Zawodowego „Jedność” w Beskidzie Śląskim, który odbędzie się dnia 22.08.2020 r (sobota).

Naszą wycieczkę rozpoczniemy od wjechania do górnej stacji kolei linowej Czantoria. Dzięki temu nie będziemy musieli pokonywać pieszo żmudnego i monotonnego podejścia na Czantorię.

            Następnie wybierzemy się na pierwszy odcinek (3-3,5h) naszego trekkingu w stronę schroniska Soszów, gdzie zjemy dwudaniowy obiad i wypijemy piwo (niepełnoletni otrzymają napój zamiast piwa).

            Kolejnym celem naszej wycieczki będzie najstarsze schronisko w Beskidzie Śląskim – PTTK Stożek (2h). Zatrzymamy się tam na krótki postój (jakaś przekąska, piwo). Po tym postoju pozostanie nam już tylko pokonać drogę w dolinę w kierunku autobusu, który czekał będzie na nas w Wiśle.

Orientacyjna długość trekkingu to 15km. Czas samego przejścia trasy wyniesie około 6 godzin. Nasza oferta skierowana jest dla średniozaawansowanych górskich piechurów! Wymagana jest przynajmniej minimalna kondycja.

Wymagane jest obuwie górskie.

Wyjazd około godziny 6:00 a powrót na kopalnię w godzinach wieczornych (20:30-21:30).

Koszt dla uczestnika wyjazdu 30zł
Ilość miejsc mocno ograniczona!

W cenie:
-przejazd na trasie kopalnia – Ustroń, Wisła – kopalnia,
-ubezpieczenie,
-bilet na kolej linową Czantoria,
-dwudaniowy obiad wraz z piwem/napojem w schronisku Soszów.

Możesz również polubić…