Tatralandia 2019 – zapisy

W tym roku wakacje żegnamy z „Jednością”, dlatego też tradycyjnie już organizujemy wyjazd do Tatralandi w dniu 31 sierpnia 2019. , zapisy na wyjazd od poniedziałku 03.06.2019 w siedzibach związku na wszystkich zakładach JSW SA.

Informujemy również, że na chwilę obecną jak podaje Tatralandia całoroczny basen Paradise Pool, jest nieczynny z powodu rekonstrukcji, basen ten prawdopodobnie zostanie oddany do użytku z początkiem sezonu, jednak należy wziąć tę informację pod uwagę. Pozostałe 13 basenów jest otwarte.

Zapisy tylko z wpłatami 

cennik:

osoba dorosła – 90 zl
dziecko od 12 do 17.99 lat – 70 zl
dziecko od 6 do 11,99 lat- 60 zl
dziecko do 5,99 lat – Gratis
Uwaga !!! liczy się wiek dziecka w dniu wyjazdu.

Tatraladia to największy w Europie słowacki kompleks basenów, zjeżdżalni i atrakcji wodnych, 

Kompleks położony jest wśród pięknych gór, na północnym brzegu sztucznego jeziora Liptowska Mara, z widokiem na Zachodnie Tatry. Sercem Aquaparku Tatralandia jest źródło wody termalnej, wypływającej z głębokości ponad 2500m, o temperaturze 60,7°C. Lecznicza woda termalna wypełniająca baseny jest wyjątkowa, jej częścią  składową są  wody morza z okresu paleolitu, które znajdowało się na terenie Liptowskiej Kotliny już przed 40 milionami lat. Woda mineralna w Tatralandii  działa leczniczo na układ ruchowy i oddechowy. Pod względem składu chemicznego jest to woda typu Ca-Na-Mg-HCO3-SO4 o podwyższonej zawartości Na-Cl i ogólnym stopniu mineralizacji 4,4 – 4,7 g/l. Jest to woda o podwyższonej zawartości SiO2, Sr, B, F oraz K.

Możesz również polubić…