Energylandia – rozkład jazdy autobusów

 Informujemy że wyjazd do ENERGYLANDI odbędzie się w poniedziałek 27.08.2018

Rozkład Jazdy Autobusów

Autobus nr 1 

KWK Zofiówka Plac Autobusowy godzina 8:30 

Opiekun Autobusu: Bury Przemysław tel: 575935177

Autobus nr 2

KWK Pniówek Plac Autobusowy godzina 8:10

Żory zastępczy przystanek obok remontowanego dworca PKS godzina 8:30

Opiekun Autobusu : Karwacki Oskar tel: 881535177

Autobus nr 3

KWK Szczygłowice  Plac Autobusowy godzina 8:10

KWK Budryk Brama Towarowa godzina 8:30

Opiekun Autobusu : Smyczek Krystian tel: 533173122

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. 

Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

Energylandia jest na rynku zaledwie od kilku lat – jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie Energylandie odwiedzają  tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej!

 Atrakcje Energylandi charakteryzują się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, podzielone są na 4 strefy:

Bajkolandia – kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.

Strefa familijna – proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm.

Strefa ekstremalna – to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach.

Water Park – strefa uruchomiona latem 2016 roku – naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw.

Możesz również polubić…