Wyjazd do Sandomierza – szczegóły wyjazdu – aktualizacja

W związku ze zbliżającym się wyjazdem do Sandomierza (16-18 marca br.) dla członków Związku Zawodowego „Jedność”, poniżej przedstawiamy Wam ramowy program wyjazdu wraz z opisem.

Jednocześnie informujemy, iż z okazji dnia kobiet, każda kobieta biorąca udział w wyjeździe otrzymuje od Związku Zawodowego „Jedność” w prezencie wybrany masaż SPA (opis masaży poniżej). 

Rozkład jazdy autobusów  

autobus nr 1 
KWK Budryk odjazd godz. 8:00 

autobus nr 2  

KWK Pniówek plac autobusowy godz. 7:05 

KWK Zofiówka plac autobusowy godz. 7:15 

Żory Dworzec PKS stanowisko nr 1 godz. 7:35 
KWK Szczygłowice plac autobusowy godz. 8:00 

Program wyjazdu:

dzień I (16.03.2018)

Przyjazd do Hotelu około godziny 13:00 i zakwaterowanie

Po zakwaterowaniu około godziny 14:00 obiad.

Po obiedzie zwiedzanie Sandomierza meleksami – meleksy będą czekały na parkingu hotelowym, aby Wszyscy mogli się zebrać i wyruszyć w trasę zwiedzania Sandomierza.

Grupa zostanie podzielona na dwie grupy po 45 osób.

Pierwsza grupa wejdzie do trasy podziemnej, a druga zacznie zwiedzanie, później nastąpi wymiana.

Następnie wszyscy spotykają się na rynku w Sandomierzu. Tam będzie czekała obsługa i będzie wydawane wino grzane dla każdego. Z winem w ręku Wszyscy wrócą meleksami do Hotelu.

Po powrocie do Hotelu – kolacja około godziny 19:00

Po kolacji zapraszamy wszystkich na taras restauracyjny na pokaz Teatru Ognia. Występ teatru ognia na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego. Zobaczycie w użyciu najróżniejsze narzędzia używane do ujarzmiania ognia: po wszelkiego rodzaju, liny, skrzydła, kije, maczugi, wachlarze, a także elementy płonącej scenografii. Do tego pokaz plucia ogniem, który zapiera dech w piersiach nawet ludziom, którym ta sztuka nie jest obca. Oczywiście wszystko zilustrowane doskonale dobraną oraz zmiksowaną muzyką i spięte w całość czytelnym scenariuszem

Po występach Teatru Ognia – możliwość korzystania ze strefy basenowej Hotelu do godziny 23:00

Dzień II (17.03.2018)

Dzień Relaksu

Śniadanie od godziny 8:00 do 10:00

Po śniadaniu całodzienne korzystanie ze strefy SPA w Hotelu, natomiast Panie korzystają z wybranych zabiegów SPA 

 

 

 

 

Zabiegi SPA do wyboru dla Pań (Prezent z okazji Dnia Kobiet)

1. Masaż masłem Shea/karite  (czas trwania około 45 min.)

Jest to masło naturalnie pozyskiwane z drzewa afrykańskiego. Masło Shea dostarcza pełen zakres witamin i odżywczych substancji potrzebnych do tego, aby skóra była zdecydowanie delikatniejsza, gładsza, nawilżona i co najważniejsze zdrowsza. Shea  opóźnia proces starzenia się skóry jak i powstawania zmarszczek. Jest jak najbardziej wskazany przy suchej lub opalonej skórze, gdyż zabieg z użyciem tego masła intensywnie ją nawilży. Masło Shea oprócz doskonałych właściwości pielęgnacyjnych działa rozluźniająco na mięśnie  i wspomaga proces odchudzania poprzez usuwanie zbędnych produktów przemiany materii.

2. Masaż klasyczny (czas trwania około 45 min.)

Masaż klasyczny działa przeciwbólowo, polepsza odżywienie tkanek, skóra jest lepiej dotleniona oraz unerwiona. Wpływa także na regenerację mięśni, stawy i aparat więzadłowy stają się bardziej sprężyste i elastyczne, zaś przemiana materii przyspieszona. Już po jednym zabiegu odczuwalne jest lepsze samopoczucie i mniejsze napięcie mięśniowe.

3. Masaż relaksacyjny (czas trwania około 45 min.)

Zbawiennie działa na skórę, mięśnie, układ krążenie oraz nerwowy.
Celem masażu relaksacyjnego jest całkowite usuniecie napięcia nerwowo-mięśniowego oraz psychicznego, a tym samym otrzymanie pełnego odprężenia  i rozluźnienia osoby masowanej.

4. Kąpiel w regionalnym Cydrze (Czas kąpieli ok 25 min)

Odżywia i nawilża skórę oraz pobudza krążenie krwi. Drożdże zawarte w piwie sprawiają, iż skóra staje się wygładzona, delikatna i miękka, natomiast chmiel wpływa na obniżenie ciśnienia krwi oraz działa uspokajająco. Dodatkowo do każdej kąpieli serwowany jest regionalny Cydr Sandomierski.

5. Kąpiel w winie (Czas kąpieli ok 25 min)

Pomaga przeciwdziałać starzeniu się skóry, oczyszcza naczynia krwionośne, pobudza krążenie, zwiększa spalanie tłuszczu i hamuje rozwój tkanki tłuszczowej. Delikatnie złuszcza i odżywia skórę. Dodatkiem do zabiegu jest kieliszek czerwonego wina z Winnicy Sandomierskiej.

6. Kąpiel w kozim mleku (Czas kąpieli ok 25 min)

Nawilża i odżywia oraz zmiękcza i wygładza skórę. Przeznaczona głównie dla osób o suchej skórze. Kwas mlekowy oczyszcza skórę z obumierającego naskórka, opóźniając jednocześnie efekt starzenia

Około godziny 14:00 obiad

Około godziny 19:30 Uroczysta Kolacja połączona z Zabawą prowadzoną przez DJ-a, trakcie zabawy 2 ciepłe posiłki oraz 0,5 l wódki na parę, zabawa przewidziana  do godziny 02:00

Dzień III (18.03.2018)

Śniadanie od godziny 8:00 do 10:00

Po śniadaniu korzystanie z Hotelowej Strefy SPA

lub dla chętnych wyjazd fakultatywny do winnicy z degustacją wina i serów  ( wyjazd ten jest dodatkowo płatny 20 zł od osoby)

Obiad o godzinie 14:00 – następnie wykwaterowanie i powrót .

 

Możesz również polubić…